KURS ZAKOŃCZONY

Informacje o kursie

Osoby chcące zapoznać się z tematem Wicca Tradycyjnego lub też zweryfikować albo pogłębić swoją wiedzą dotyczącą religii Czarownic, serdecznie zapraszamy na najstarszy i jedyny tego typu kurs w Polsce! Jest to już czwarta edycja Craft Wheela, tym razem online!

 

Na kursie opowiemy Wam czym jest wiccańska Ścieżka, jak powstała, kim są Wiccanie i w jaki sposób możecie zostać jednym z nas. Zapoznacie się z wiccańskim Kołem Roku, przybliżymy Wam święta, które obchodzą Czarownice. Pomożemy zrozumieć czym są Żywioły i jak z nimi pracować, opowiemy o Bogach w Wicca oraz o wiccańskim rytuale. Nie zabraknie tez informacji dotyczących pracy z energią, magii, uzdrawiania, wróżenia oraz narzędzi Czarownicy. Zobaczycie, że Wicca to nie tylko czarostwo, ale też kapłaństwo. Pomożemy Wam zrozumieć czym jest inicjacja i dlaczego bez niej nie możecie zostać Wiccanami.

 

Jak wygląda kurs:

WEBINARY

Cykl dziewięciu comiesięcznych webinarów - od października do czerwca, podczas których zaprezentujemy i omówimy tematy zgodnie z programem kursu. Będzie możliwość dyskusji i zadawania pytań.

MATERIAŁY SZKOLENIOWE

Po każdej sesji online uczestnicy otrzymają od nas skrypt w formacie pdf z podsumowaniem sesji i omówieniem tematu wykładu.

ĆWICZENIA

Do materiałów szkoleniowych dołączymy ćwiczenia do samodzielnego wykonania, które powiązane będą z tematyką webinaru.

DOSTĘP DO GRUPY NA FB

Zamknięta grupa na FB wyłącznie dla uczestników kursu z dyskusjami i dalszymi materiałami.

ZJAZDY I SPOTKANIA

Dla chętnych i mobilnych. Spotkamy się dwa razy na zjazdach w Trójmieście, podczas których będziemy mieli okazję się poznać osobiście i twarzą w twarz omówić interesujące zagadnienia.

Zapraszamy.

Albruna & Marcin

wiccanietrojmiasto[@]hotmail.com